Przejdź do treści
o nas

Redakcja

Agnieszka Kantaruk
Dziennikarka i fotoreporterka przez kilkanaście lat związana z redakcją “Dziennika Polskiego”. Publikuje artykuły prasowe również w ogólnopolskich czasopismach. Od 2018 roku zajmuje się dokumentacją i analizą kosztów społecznych hałasu antropogenicznego.

Grzegorz Bogusz
Absolwent Akademii Medycznej Uniwersytetu Jagiellońskiego, lekarz z trzydziestoletnim doświadczeniem zawodowym od pierwszej pracy w pogotowiu ratunkowym, po stanowisko kierownika szpitala uzdrowiskowego w Rymanowie-Zdroju. Od kilku lat zgłębia tematykę szkodliwości hałasu dla ludzkiego zdrowia. W portalu zajmuje się działem „Zdrowie”.

Piotr Poniatowski
Doktor nauk prawnych, pracownik badawczo-dydaktyczny na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Autor publikacji naukowych z zakresu prawnych aspektów hałasu, szczególnie drogowego.

Mateusz Zwoliński
Absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Zawodowo zajmuje się składem graficznym książek i czasopism. Mieszka w centrum Krakowa i z niepokojem przygląda się temu jak centrum miasta zamienia się w całodobową imprezownię. W portalu zajmuje się działem “Wydarzenia”. Jeśli wiesz o interesującej konferencji, warsztatach, konkursie czy innym przedsięwzięciu związanym z tematyką hałasu lub ciszy, to daj mu znać.

Marcin Kołodziejczyk
Dziennikarz, absolwent Wydziału Biologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Interesuje się wpływem hałasu na środowisko.

Aniela Łebek
Adwokat, absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii. W 2004 roku ukończyła aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Wałbrzychu. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z prawem karnym oraz gospodarczym. Ukończyła podyplomowe studia na Wydziale Prawa i Administracji o specjalizacji prawo gospodarcze i handlowe.